Газонка Осінні та Квітковий рай в продажу з 1-го серпня!

 ТМ ВАССМА пропонує ринку дві нові травосуміші.

      Травосуміш «Осіння» пропонується в картонних коробках 0,4 кг и  0,8 кг – завдяки тому, що витримує підвищену вологість та низькі температури, ідеально підходить для осіннього підсіву; зберігає насичено-зелений колір до заморозків.

      Мавританська суміш «Квітковий рай» створена для тих покупців, які люблять яскраві барви та метеликів  поруч з будинком. До того ж цей природний газон не потребує скошування; також виробляється в картонних коробках 0,4 кг.  

 

 

З оновленим прайсом можете ознайомитись тутДетально про продукцію читайте тут, та робіть заявку менеджеру Вашого регіону.

 

Новини групи

Вдосконалимо український агробізнес разом.

У серпні 2014-го року ВАССМА стала членом агроіндустріальних Асоціації України. Агроіндустріальная Асоціація України - це добровільна недержавна і некомерційна організація, заснована на принципах рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів її членів. Асоціація створена для об'єднання учасників аграрного ринку України - виробників, постачальників агротехнологій, аграріїв.

Акція для власників торгових точок «Газон в кожен магазин»!

З 01.08.14 по 01,10 14г. станьте учасником акції та отримайте знижку 5% або 10% залежно від придбаного вами акційного пакету!

Завжди у лідерах

ТОВ «ВАССМА Рітейл» ввійшла в топ-30 за показниками національного бізнес-рейтингу «Лідер Торгівлі»

Супер пропозиція - 18 сортів озимої цибулі і 4 сорти часнику!

Як зазвичай ми працюємо з провідними голландських виробників - TOP ONION і Broer BV. Цього року ми пропонуємо 7 новинок для українського ринку - ультрарання жовта Корадо, пізня Румба, червона Ред Сан, бронзова Голден Гурме та ін...