Супер пропозиція - 18 сортів озимої цибулі і 4 сорти часнику!

 Як зазвичай ми працюємо з провідними голландських виробників - TOP ONION і Broer BV.

Цього року ми пропонуємо 7 новинок для українського ринку - ультрарання жовта Корадо, пізня Румба, червона Ред Сан, бронзова Голден Гурме та ін... Так само вже встиг полюбиться довгастий Бамбергер також присутній в цьогорічному прайсі, нарівні з класичними Центуріон, Сеншу, Штуттгартер і т.д.

А новий сорт часнику Касабланка, за словами виробника повинен зробити справжній бум - кажуть, що один зубчик Касабланки дає урожай 20-25 кг. Зв'яжіться з менеджером Вашого регіону для оптової закупівлі або з менеджером інтернет-магазину для роздрібної покупки. 

Новини групи

Вдосконалимо український агробізнес разом.

У серпні 2014-го року ВАССМА стала членом агроіндустріальних Асоціації України. Агроіндустріальная Асоціація України - це добровільна недержавна і некомерційна організація, заснована на принципах рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів її членів. Асоціація створена для об'єднання учасників аграрного ринку України - виробників, постачальників агротехнологій, аграріїв.

Акція для власників торгових точок «Газон в кожен магазин»!

З 01.08.14 по 01,10 14г. станьте учасником акції та отримайте знижку 5% або 10% залежно від придбаного вами акційного пакету!

Завжди у лідерах

ТОВ «ВАССМА Рітейл» ввійшла в топ-30 за показниками національного бізнес-рейтингу «Лідер Торгівлі»

Газонка Осінні та Квітковий рай в продажу з 1-го серпня!

ТМ ВАССМА пропонує ринку дві нові травосуміші.