Завжди у лідерах

 ТОВ «ВАССМА Рітейл» ввійшла в топ-30 за показниками національного бізнес-рейтингу «Лідер Торгівлі».

Приємно отримати повідомлення, що за підсумками Загальнодержавного рейтингування економічних показників підприємств України (за результатами 2012-2013 року) компанія ВАССМА Рітейл посіла почесне місце серед підприємств України та Києва по КВЕД 46.22 («Оптова торгівля квітами та рослинами»).

Будьте з нами і ми станемо кращими!

 

Новини групи

Вдосконалимо український агробізнес разом.

У серпні 2014-го року ВАССМА стала членом агроіндустріальних Асоціації України. Агроіндустріальная Асоціація України - це добровільна недержавна і некомерційна організація, заснована на принципах рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів її членів. Асоціація створена для об'єднання учасників аграрного ринку України - виробників, постачальників агротехнологій, аграріїв.

Акція для власників торгових точок «Газон в кожен магазин»!

З 01.08.14 по 01,10 14г. станьте учасником акції та отримайте знижку 5% або 10% залежно від придбаного вами акційного пакету!

Газонка Осінні та Квітковий рай в продажу з 1-го серпня!

ТМ ВАССМА пропонує ринку дві нові травосуміші.

Супер пропозиція - 18 сортів озимої цибулі і 4 сорти часнику!

Як зазвичай ми працюємо з провідними голландських виробників - TOP ONION і Broer BV. Цього року ми пропонуємо 7 новинок для українського ринку - ультрарання жовта Корадо, пізня Румба, червона Ред Сан, бронзова Голден Гурме та ін...