Шановні партнери!

«Вассма» - це потужний національний холдинг, який займає провідні позиції в багатьох сегментах аграрного бізнесу України. Місія компанії - «професійно допомагати використовувати можливості землі для підвищення благополуччя та самореалізації споживачів, клієнтів, співробітників, партнерів та інвесторів».

На даний момент «Вассма» охоплює такі сегменти аграрного ринку: ринок професійних сільгоспвиробників, фермерів та городників. Основними напрямками діяльності компанії «Вассма» є виробництво та дистрибуція засобів захисту рослин, насіння польових, кормових, овочевих культур, квітів, газонних трав, мінеральних добрив.

Також компанія займається виробництвом, переробкою та торгівлею сільськогосподарською продукцією.
Для компанії важливо отримувати заплановані найвищі показники спільно з нашими партнерами, клієнтами та постачальниками.
Спектр діяльності компанії охоплює велику кількість інструментів ведення бізнесу:

- Один із найсильніших на українському аграрному ринку кадровий потенціал.

- Власне виробництво, формуляцію та фасування агрохімічних продуктів і засобів захисту рослин для приватного сектору, яке є найбільшим в Україні.

- Професіоналізм в сфері створення, виведення і просування на ринку власних брендів.

- Науковою діяльністю та дослідженнями в сфері прогресивних агротехнологій; створюємо, випробовуємо та реєструємо нові продукти для агровиробництва.

- Унікальний сервіс з супроводу продажів.

- Компанія «Вассма» цінує кожного партнера, та націлена на довготривале вигідне співробітництво та розвиток.


З повагою,

Директор компанії «Вассма»