Аграріям, С/г виробникам, Фермерам

ТОВ «Зелена країна» у складі компаній «ВАССМА» займається реалізацією засобів захисту рослин під власними торговими марками, дистрибуцією насіння, наданням агрохімічного і агрономічного сервісу.

Підприємство є однією з провідних компаній по впровадженню сучасних агротехнологій в українському сільгоспвиробництві і входить до п'ятірки лідерів на ринку дистрибуції засобів захисту рослин сільгоспвиробникам.

Асортимент компанії « Зелена країна»:
насіння: широкий вибір високоякісного насіння польових культур, представленого в різних цінових сегментах, зокрема насіння таких компаній, як «Syngenta Seeds», «Pioneer», «Oseva», «Novi sad», «Limagrain», «Euralis» та ін.

• засоби захисту рослин
Широкий асортимент товарів дозволяє повністю забезпечити систему захисту всіх сільськогосподарських культур від шкідників:
- гербіциди («Напалм», «Бетагард», «Стоп»);
- інсектициди («Альфа-супер», «Твікс», «ДиМет»);
- фунгіциди («Абсолют», «Дот», «Парацельс»);
- регулятор росту («Форсайт»);
- прилипач, десикант («Діквалан», «Мачо»);
- протруйники («Тірана», «Шелтер», «Бастіон»).

Лінійка власних засобів захисту ТОВ «Зелена країна» - це широкий і самий повний асортимент препаратів, необхідних для аграріїв і сільгоспвиробникі , які планують отримати повноцінний рясний урожай.

Продукти компанії створені для профілактики і захисту таких важливих сільськогосподарських культур як яра та озима пшениці, соя, ріпак, цукровий, столовий та кормовий буряк, ячмін, кукурудза, а також плодові, виноградники та овочеві культури.

На даний момент власний асортимент компанії налічує 32 зареєстрованих препарати, серед яких гербіциди, інсектициди, фунгіциди, регулятор росту, прилипач, протруйник, десикант і навіть фумігант. Щорічно каталог засобів поновлюється і розширюється, щоб відповідати актуальним тенденціям світових технологій з урахуванням потреб українського ринку. Ціни при цьому залишаються вигідними, а для постійних клієнтів існує спеціальна гнучка система знижок.

Агровиробництво
У підпорядкуванні ТОВ «Зелена країна» знаходиться ТОВ «Вассма Ширяєво» - сільськогосподарський комплекс площею 1000 га, який знаходиться на території Одеської області і займається вирощуванням і продажем сільськогосподарських культур.

Агротехнології
Ми розробляємо новітні прогресивні технології вирощування основних сільськогосподарських культур. Дотримання зазначених технологій гарантує отримання запланованого і якісного врожаю, підвищує рентабельність агровиробництва і збільшує прибуток сільгоспвиробника.