Дачникам, Садівникам, Городникам

За роки своєї роботи ВАССМА Рітейл завоювала абсолютне лідерство на ринку дистрибуції товарів для населення (засобів захисту рослин, насіння, добрив і т.д.). Продукти компанії отримали визнання і користуються популярністю серед більшості населення України - власників присадибних ділянок, дачників, фермерів, сільських жителів.

Насіння

Асортимент пакетованого насіння компанії на сьогодні налічує близько 1300 позицій (з них - майже 500 позицій насіння квіткових культур). Перед тим, як потрапити в реалізацію, все насіння проходить багаторівневий контроль якості:
- Контроль за процесом вирощування насіння, робота тільки з перевіреними і надійними постачальниками, які мають відповідний досвід і авторитет («Legutko», «Satimex», «Cerny»);

- Щорічне проведення апробацій насіннєвих посівів;
- Тестування насіння у державній та власній насіннєвих лабораторіях і проведення грунт- контролю;
- Співпраця з державною службою сертифікації продукції (УкрСЕПРО).
- Періодичний контроль якості насіння, яке зберігається на складі.
Саме існування такої системи дозволяє забезпечувати клієнтів тільки високоякісним насінням відповідної культури, відповідного сорту або гібрида.

Засоби захисту рослин
В асортименті компанії серед засобів захисту рослин є 20 препаратів під власною торговою маркою «Вассма» (протруйник Тирана, гербіциди «Напалм» і «Напалм Форте», «Бетагард», «Мусон», інсектициди «Бомбардир» і «Бомбардир Аква», прилипач «Мачо», родентициди «Бродісан» тощо) та широкий асортимент продуктів від компаній-партнерів, таких як Ензим, Nufarm, Робік Плюс та ін.

Газонні травосуміші
Компанія також реалізує газонні травосуміші від голландського і німецького виробників під торговими марками «Herba» і «ВАССМА», які включають в себе близько 20 позицій (Світлолюбива, Тіньовитривала, Спортивна, Ремонт, Повільне зростання, Універсальна і т.д.). Все насіння протестоване, сертифіковане і відповідає європейським стандартам якості.

Цибулинні квіти
Цибулинні квіти представлені торговими марками De Ree і Kapiteyn, і кількість позицій сортів у прайс-листах досягає 2000! Компанія пропонує оптимальне співвідношення вигідних цін, яскравого дизайну, зручної упаковки і голландської якості.

Ґрунти
В асортименті - 26 позицій ґрунту в упаковках об'ємом 5 , 10 або 20 літрів ! Всі ґрунтосуміші ТМ «Природна» виготовлені з якісної сировини, видобутої в поліських і прикарпатських ґрунтах, і повністю готові до вживання!

Цибуля, часник

Компанія проводить реалізацію цибулі-сіянки та часнику від голландських постачальників Broer BV і Top Onions (16 сортів цибулі та 4 сорти часнику). У наявності - продукція раннього, середнього та пізнього періодів дозрівання в упаковках по 5 кг (часник) і 10 кг (цибуля-сіянка)!

Супутні товари
В кінці 2007 року ВАССМА відкрила напрям з продажу супутніх товарів, до складу яких входять всі необхідні для ділянки добрива та садово-городній інвентар.

Значним кроком вперед є відкриття в 2010 році інтернет-магазину «AKR.UA», який займається реалізацією засобів захисту рослин, насіння, газонних трав та ін. в дрібній фасовці. Асортимент включає в себе товари власних торгових марок групи, а також продукцію партнерів. У продажу є:

- Насіння овочевих, пряних культур та квітів;
- Засоби для захисту рослин;
- Добрива;
- Ґрунти;
- Газонна трава;
- Кераміка і декор.

У 2013-му році «Вассма» запропонувала альтернативу хімічним засобам для захисту рослин - високоякісні біопрепарати. До їх складу входять активні природні компоненти, активна дія яких захищає урожай від шкоди, яку приносять комахи. Такого роду компоненти зазвичай використовують в медицині і косметології для боротьби з різними хворобами, в якості профілактики для збереження молодості.
Тому продукти, оброблені такими компонентами, не нанесуть шкоди організму.

Завдяки своїй системі дистрибуції "Вассма Рітейл" має можливість бути ближче до кожного роздрібного продавця, і, відповідно, принести більше користі і допомоги садівникам і городникам.