Що таке пудрове напилення брів
Пудрове напилення брів (брови омбре) – це напівперманентна техніка, яка дає м’який, природний результат, тонко заповнюючи прогалини між волосками.
Цей варіант відмінно підходить тим, кому за досить густих брів хочеться додати образу виразності без клопоту з щоденним підфарбовуванням. Це також кращий метод для людей з жирною шкірою, оскільки результат процедури тримається набагато довше, ніж мікроблейдинг. За цим посиланням https://ideas-center.com.ua/?p=48339 ви зможете дізнатися думки експертів щодо напилення брів.
Пудрове напилення брів або мікроблейдинг
Мікроблейдинг роблять вручну за допомогою леза, заповнюючи пігментом надрізи, щоб створити природні мазки фарби по всій довжині брів, заповнити пробіли між волосками. Як альтернатива для створення пудрових брів майстер працює апаратною голкою через мікропроколи, що дозволяє накладати м’які кольорові пікселі. Це призводить до більш розмитого малюнка, начебто ви використовували пудру для брів у макіяжі. Пудрове напилення – менш травматичний варіант, після якого шкіра швидше відновлюється.
Пудрове напилення брів та перманентний макіяж
Якісне пудрове напилення брів імітує натуральний макіяж. Брови не змінюють форму, не виділяються на обличчі, а гармонійно доповнюють образ. При пудровому напиленні голка проникає на глибину менше ніж 1 мм, тоді як при класичному перманентному татуажі – до 1,5 мм. У першому випадку відтінки виходять м’якшими. Перманентний макіяж тримається довше, проте більш травматичний.
Як виглядають брови після пудрового напилення та скільки тримається ефект
Процедуру вибирають ті, кому доводиться оновлювати макіяж брів щодня, щоб заповнити видимі прогалини та досягти потрібної форми.
«Легке пудрове напилення тримається від півроку до півтора року, все залежить від шкіри, віку та способу життя. Наприклад, на молодій шкірі пігмент вицвітатиме швидше, ніж на віковій, через більш активну та швидку регенерацію. Для продовження терміну рекомендую використовувати засоби із SPF-захистом та не захоплюватися пілінгами в зоні перманентного макіяжу».
Як роблять пудрове напилення брів
До процедури краще підготуватися заздалегідь. За кілька днів до походу в салон не варто вживати алкоголь та енергетики (вони розріджують кров і підвищують тиск, що може сповільнити процес загоєння шкіри). В ідеалі потрібно вибрати дату відвідування майстра, після якої ви зможете протягом кількох днів перебувати у звичному міському режимі, а не поїдете у відпустку лежати на пляжі чи кататися на яхті.
Майстер у салоні зробить пудрове напилення за наступним алгоритмом.
Очищення шкіри за допомогою спеціального лосьйону.
Обробка зони брів знеболюючим кремом або гелем.
Підбір відповідної форми та кольору пігменту.
Нанесення ескізу за допомогою олівця для візуалізації результату.
Апаратне нанесення стійкого пігменту методом точкових проколів неглибоких шарів шкіри.
У середньому процедура триває годину-півтори. Після неї необхідно акуратно обробляти шкіру знезаражуючими засобами, які порадить косметолог.
Плюси та мінуси пудрового напилення
Перш ніж зважитися на пудрове напилення, необхідно ознайомитись з його плюсами та мінусами, передбачити можливі побічні ефекти та проконсультуватися з фахівцем.
Плюси пудрового напилення
Відсутність болю. Пігмент вводять неглибоко, це набагато зручніше, ніж під час мікроблейдингу.
Збереження натуральних брів. Коли косметолог заповнює простір між волосками, форма брів стає чіткішою, але залишається природною.
Довгостроковий результат. Напилення необхідно оновлювати в середньому щорічно. Згодом пігмент світлішає, може знадобитися невелика корекція.
Недорого. Вартість пудрового напилення варіюється в залежності від рівня косметичного салону, але загалом вона невелика, особливо з урахуванням довгостроковості результату. Це ціна за економію часу та косметики у наступні місяці.
Мінуси пудрового напилення
Чи не змінює форму. Пудрове напилення використовується для заповнення проміжків на бровах, але воно не зробить їх яскравими та чіткими, як мікроблейдинг. Якщо брови тонкі та недостатньо густі, є сенс розглянути татуаж. У деяких випадках поєднують мікроблейдинг та напилення.
Реабілітація. Протягом кількох днів після процедури на бровах з’являється тонка скоринка. Її не можна відривати та пошкоджувати, вона сама відійде за тиждень. У цей період варто уникати активної засмаги, походів у лазню та сауну, слід обережно підбирати косметику та доглядові засоби. Можливо, на деякий час доведеться відмовитися від інтенсивних тренувань, щоб піт та підвищення тиску не впливали на загоєння.
0 комментариев